............ - .---.......-

....... ...

Bradavice - Pozemky hradu / Londýn


2018

Liliana Horváth (P)

1. dubna 2018 v 17:25 | Accio-team |  Profily postav

Celé jméno: Liliana Horváth
Datum narození: 16. 4. 1993
Národnost: Anglická
Krevní status: Čistokrevný
Hůlka: 14 a ¾ palce dlouhá, z borového dřeva s žíní z jednorožce, nepoddajná

Patron: Perská kočka
Bubák: Její otec
Pozice: Profesorka Obrany proti černé magii


Vzhled:
Liliana má jasně modré oči, menší nos i ústa. Zajímavostí v její tváři je jizva v obočí, kterou získala od svého otce. Vždy se maluje, ven by nikdy nevyšla bez make-upu. Je světlovlasá. Její postava je štíhlá a opravdu drobounká, 158 cm vysoká, proto nosí téměř dětské oblečení. Její styl oblékání je ležérní, tak trochu jako u puberťačky. Nejraději obuje kotníčkové boty. Většinou nosí nějaké obyčejné triko, černé kalhoty či legíny, anebo svou oblíbenou růžovou mikinu.

Charakteristika:
Lili je výbušný typ. S nikým se moc nebaví. Je samotář. Některé věci jí však dokážou vytvořit na tváři úsměv. Její chytrost by se dala ocenit. Je však chytrá, jen pokud se jí zrovna chce. Pokud jde o její oblíbené věci, jako Astronomie, tak to hned poslouchá. Většinou se na toto téma baví hodně. Ráda o tom spekuluje a zjišťuje nové věci. Ne vždy se názorově shodne s jinými lidmi. Jen tak něco jí neublíží. Nebo alespoň ne citově. Zažila si tolik, že by dokázala říct jen jedno slovo, které někoho psychicky zničí, anebo prostě od hádky odejde. Ne úplně ráda si tvoří nové přátele, ale když se jí to povede, nic proti tomu nemá. Vždycky se najde někdo, koho bude mít ráda, a s kým si bude ráda povídat.

Životopis:
Světlovlasá a modrooká Lili už odmala bydlí v menším rodinném domě v Anglii. Je jedináček, a žila jen s matkou a otcem. Otce ze všeho nejvíc nenáviděla, protože byl alkoholik a často ji bil. Její matka ji utěšovala v náručí. Víc než smutná byla kvůli otci spíš rozhněvaná. Často se večer dívala na nebe. Vytvářela si svoje vlastní obrazce z hvězd a pak hledala ty pravé. Ve škole v Bradavicích se taky zajímala hlavně o Astronomii. Někdy ji bavily i runy. Do všeho ostatního se nutila. Nejvíc to zorala vždy na Lektvarech. Dostala kočku, kterou pojmenovala Katy. Když byla na prázdniny doma, její otec zemřel. Zapil nějaké neznámé prášky alkoholem. Ani ho neobrečela. Dokonce se navrátila její dávná usměvavost. Její milý a hřejivý úsměv po celé další roky zakrýval všechnu naštvanost, a malé množství smutku. Čím starší byla, tím víc si zamilovávala děti. Povídala jim ráda příběhy, které se často týkaly Astronomie. Nyní už má Bradavice dostudované a rozhodla se sama učit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Březen 2013 - 2018


-7

ikon1