............ - .---.......-

....... ...

Bradavice - Pozemky hradu / Londýn


Březen 2018

Teplota už se patrně umoudřila, a vrací se pomalu nad nulu, až k 7 °C. Fouká lehký větřík, sluníčko se dere z namodralých mraků, sníh i led pomalu, ale jistě roztávají, a ze země vykukují první sněženky, bledule i petrklíče. Tráva se začíná vesele zelenat a vše se probouzí k životu, což dokazuje veselé cvrlikání ptáků, které budí obyvatele hradu. Návštěvníci přírody už mohou pomalu odkládat teplé kabáty a péřové bundy, nicméně to ještě není na procházku v tílku.

Hádej, kdo jsem!

8. února 2018 v 12:00 | Accio-team |  Soutěže

Čarovný den všem!
Jak jistě víte, čeká nás jedna maškarní záležitost. A jak už tu je zvykem, vždy se snažíme zůstat inkognito až do odbití půlnoci, kdy dojde k odhalení. Tentokrát jsme se to rozhodli udělat trochu jinak.
Postup bude stejný, ale v průběhu pátečního večera si můžete potrápit mozkové závity a zkusit hádat, kdo se skrývá pod jakou maskou - ZDE najdete jejich popis. Samozřejmě za drobné bodové ohodnocení, pokud se strefíte. Své tipy si můžete ověřit buď na konci večera, nebo v odhalujícím článku následující den.

Důležitá věc - své tipy odevzdávejte zde do komentářů pod JMÉNEM MASKY, abyste se předčasně neprozradili. Svůj kostým samozřejě hádat nebudete. Uvidíme se na parketu! ;)


Tipu zdar, kouzelníci!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Konferenciér | 9. února 2018 v 20:27

Rudý kostlivec - Robert Goldsmith?
Lesní víla - Bethany Vanderbilt
Pirát - Seth Crowley
Noční hlídka - Auston Morse?
Hansel a Gretel - Nick a Melissa Fray

2 Pirát | 9. února 2018 v 23:04

Hansel a Gretel - Michael Fray a Melissa Fray

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama


© Březen 2013 - 2018

Gryffindors: 5, Hufflepuffs: 6, Ravenclaws: 5, Slytherins: 6


-7

ikon1