............ - .---.......-

....... ...

Bradavice - Pozemky hradu / Londýn


2018

Jeden večer v utajení

28. ledna 2018 v 20:00 | Accio-team |  Akce

Lákají vás tajemství a záhady? Neodoláte tónům žádné podmanivé písně? Máte rádi hry?
Potom se k nám určitě připojte na našem maškarním bále!
Je čas vyšňořit se do šatů, které nemá žádná jiná dáma, nebo se stát tím nejčarovnějším tanečníkem v místnosti, jenž si získá každou krásku. V tento večer se může stát opravdu cokoli. Nezapomeňte, že jsme inkognito!


KDY: pátek 9. 2. 2018 od 19:00
KDE: Taneční sál, 4. patro, Bradavice


Zde v komentářích můžete představit svůj kostým na páteční večer, dejte si záležet, popište klidně každičký detail! Ale pozor! Podepište se jako vaše Maska, žádná jména!

PS: Akcí pořádaných v Bradavicích se mohou zúčastnit i absolventi, pokud se budou chovat úměrně svému věku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rudý kostlivec | 2. února 2018 v 21:14

Postava je zahalená v rudém plášti. Na hlavě majestátně nosí černý klobouk s krvavě červeným perem. Obličej je lebka, která se strašlivě směje zpoza svého temného klobouku. Šatstvo je renesančního stylu,červené punčocháče na něž navazují řasené karmínové kalhoty. Svrchník je komplikovanější. Temně nachový doublet má na sobě i stříbrné a zlaté výšivky. Rukávy jsou velice "naducané" a taktéž jsou zlaté vyšívané. To vše zdobí dlouhý purpurový plášť, nošený až na zemi. Kolem krku se třpytí stříbrné těžké klenoty.

2 Lesní víla | 3. února 2018 v 12:10

Před vámi se ocitla mladá žena působící jako éterická bytost. Oblečená je do šatů, které vypadají jako by je snad sám les ušil. Základ tvoří světle béžová tylová látka, která splývá okolo drobné postavy až na zem a vzadu tvoří vlečku. Celé šaty jsou zdobeny hustým labyrintem větví s výraznými zelenými lístky, které jsou plastické, takže větývky působí poměrně realistickým dojmem. Některé z nich dokonce nesou růžové kvítky, jako když na jaře stromy rozkvétají. Z širokých ramínek šatů až dolů na zem splývá zelená tylová látka, pod kterou jsou schované ruce, které jsou na několika místech jemně ozdobeny hnědou hennou. Vytvořené obrazce taktéž navozují pocit éterična a přírody. Hlavní dominantou obličeje je zdobená zelená škraboška, ze které vykukují dvě velká modrá kukadla orámována výraznými řasami. Tmavě hnědé vlasy jsou spleteny dozadu do širokého, složitě zamotaného copu, do kterého je taktéž zapleteno zeleno bílé kvítí. Pokud se k této nadpozemské bytosti přiblížíte, zajisté vás překvapí realistická vůně lesa, která se kolem ní line.

3 Konferenciér | 4. února 2018 v 18:02

Před vámi stojí středně vysoká, štíhlá osoba, ze které vyzařuje jakási energická aura. Postava je oblečena do temně modrých, téměř černých úzkých oblekových kalhot, s černými nablýskanými polobotkami na malém podpatku. Do kalhot je zastrčena čistě bílá košile s tmavým motýlkem, ovšem zlatým hřebem je výrazný frak se špičatými šosy v barvě kalhot. Frak doplňují blyštivé stříbrné knoflíky, perleťově zbarvený límec a kapsička, které jsou zdobeny tmavým spirálovitým vzorem.
Na objemnějších světlých vlasech je posazen elegantní, nižší tmavomodrý klobouk, který vrhá stín do tváře s ostřejšími rysy. Podstatnou část obličeje zakrývá jednoduchá černá škraboška, vyšperkovaná podobným spirálovitým vzorem jako frak. Odhaleny jsou pouze hnědozelené oči, širší nos, pod ním tenký hnědý knír a světlé plnější rty.
Tvář je extravagantně nalíčena velmi světlým, téměř až bílým makeupem, růžovou tvářenkou a karmínově rudou rtěnkou, která rámuje drobnější zuby.  
Příchod konferenciéra většinou dopředu prozradí tlumené klapání hůlkou, kterou když zrovna nemává energicky ve vzduchu, ťuká s ní o zem. Tento extravagantní uvaděč nesmí chybět u žádné zábavy, ať už jde o představení kabaretu, cirkusu, nebo ples.

4 Pirát | 9. února 2018 v 10:54

Ke kostýmu piráta rozhodně patří velký trojúhelníkový klobouk z hnědé kůže, který má Pirát naražený na vlasech. Není ale oškubaný, naopak je olemovaný stříbrnou nití. Na obličeji má jednoduchou škrabošku, na které je vyšitá iluze klapky přes oči, obě oči jsou ale nezakryté a normálně vidět, aby dotyčný nezakopával o prahy. Nebo lidi.
Bílá košile s rozhalenkou, přes kterou má oblečený zdobený červeno-hnědý hábit. Hábit dosahuje až kamsi nad kolena, přes volné černé kalhoty s páskem. Celý kostým zakončují vysoké hnědé kožené boty s přehybem na holeni.
Šavli i pušku nejspíš nechal doma, nebo byl kostým dělán docela narychlo.

5 Noční hlídka | 9. února 2018 v 13:04

Tato vysoká postava je dnes zaručeně nejtemnější v místnosti, možná proto, že postává skrytá ve stínech, kde pozorně sleduje veškeré dění a je vždy bdělá, připravená zasáhnout, kdyby bylo třeba. Kostýmu dominuje dlouhý černý plášť až ke kolenům, s kožešinou kolem krku, pod kterým se rýsuje poměrně svalnatá hruď v temné košili se stříbřitými odlesky, opásaná všelijakými řemeny. Na opasku se blyští tenký stříbrný kord. Košile přechází do černých kožených kalhot a ty ústí do vysokých opásaných bot. Pokud na sobě Noční hlídka zrovna nemá kápi, můžete vidět temně hnědé vlasy dlouhé až po bradu. Obličej se rozpoznává nesnadno, jelikož tváře zahaluje černá netopýří maska, namalovaná přímo na kůži. Viditelné jsou ovšem šedozelené oči, širší rty i zakulacená brada.

6 Gretel | 9. února 2018 v 19:58

Dívka se středně vysokou postavou ladí s dalším kostýmem, který stojí vedle ní. Tmavé, husté vlasy má spletené do silného copu. Volně ji visí přes rameno a dopadá k břichu. Líčení je jemnější. Zvýrazněné jsou pouze řasy a rty v odstínu chladnější růžové s nádechem dofialova. Zblízka jsou vidět pihy, které se rozbíhají po obličeji. Černá škraboška jenom zakrývá oblast kolem očí. Není nijak dál zdobena. Na sobě má padnoucí kabát do pasu, který je ze surovější černé kůže. Pod prsy ho má sepnutý silnějšími, ne příliš blýskavými přezkami. V oblasti výstřihu se jí ukazuje kousek bílé košile, která je nařasená. Pokud si rozepne kabát tak pod ním má béžovou košili, které není ovšem vidět. Zakrývá ji korzet, který se úplně tak nedá označit jako ozdobný. Je to spíše černá vesta z tvrdší kůže, alespoň na pohled. Uprostřed se jí rozhýbá šněrování po celé délce. Nemá ho úplně utažený, aby vyniklo šněrování. Navíc to není vůbec potřeba utahovat. Končí nad kabátem takže kus nad pasem. Rukavice jsou taktéž kožené a v půlce prstů končí, aby mohla vše lépe uchytit. Nehty mají tmavě fialovou barvu, která je skoro černá. Od pasu dolů už jsou jen tmavší, úzké kalhoty ve stejné barvě jako kabát. Vysoké boty pod kolena připomínají trochu jezdecké boty. Jenom jsou ke konci ohrnuté a jsou z drsnějšího materiálu. Všechno v podobné zašlejší černé barvě. Kolem pasu má směrem nahoru hnědý pruh z kůže, který ji drží pouzdro na zbraň vzadu na zádech. V pouzdru má šípy. V ruce drží kuši, která je z tepaného kovu. Drží ji směrem nahoru sebejistě, ale pro jistotu žádný šíp nemá uvnitř.

7 Hansel | 9. února 2018 v 19:59

Stojí před vámi kluk větší postavy a vyššího vzrůstu. Ale možná to dělá jenom ten kostým co si oblékl. Na sobě má zažloutlou košili, která moc není vidět kromě límečku. Na tom má vestu, která se na hrudníku spojuje třemi přeskami. A na tom ještě má dlouhý kožený kabát co sahá až kousek u kolen, kde končí. Ramena jsou ozdobená dalšími připnutými páskami. Sice to vypadá moc upnutě, ale opak je pravdou a všechno z toho je pohodlné a dá se s tím volně pohybovat. Límce u všech vrstev jsou nahoře. Na nohách jsou obyčejné černé džíny... které nejsou ani tak moc upnuté, ale působí tak. Jsou spíš volné a i v nich se dá normálně pohybovat. Přes kalhoty jsou vysoké boty... nedotýkají se pláště, ale je mezi nimi mezera tak velikosti dlaně. Větší ne. I ty vypadají zaprášeně od častého používání. V prostředku mají menší pásek, který se dá utáhnout nebo povolit. Většinou je povolený. Poslední z detailů jsou kožené rukavice bez prstů na rukách. Kolem hrudníku je pak opasek ve kterém se nachází na zádech postříbřená puška v pouzdře. Obličej není ani moc změněný. Vlasy jsou kratší. To je vše. Obličej zdobí akorát normální škraboška, aby nebylo poznat kdo je za ní. Celý kostým se vlastně hodí k dívce vedle něj. Jsou si totiž až moc podobné.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama


© Březen 2013 - 2018


-7

ikon1