............ - .---.......-

....... ...

Bradavice - Pozemky hradu / Londýn


2018

Ealianne Thoriante (H)

26. ledna 2018 v 19:16 | Accio-team |  Profily postav

Celé jméno: Ealianne Nathalie Thoriante
Datum narození: 18. 3. 2005
Národnost: Francouzská
Krevní status: Kouzelnický
Hůlka: 13 palců dlouhá, z jasanového dřeva s perem okamie, pružná


Vzhled:
Ealianne má přírodní barvu vlasů tmavě hnědou, má je jemně vlnité, rozčesané někdy splývají do loken, a až pod zadek. Nemá je ani moc husté, ani moc řídké. Její oči jsou neobvykle tmavě modré, ale tou zajímavou a překrásně jasnou, intenzivní barvou. Má takzvanou "broskvovou" pleť, což znamená, že neustále vypadá jemně opálená, i v zimě. Pod krkem na levé straně najdete výrazné znaménko, a jedno méně výrazné i blízko ucha, pod okem, na stejné straně. Rty jsou pěkně vykrojené, plné a střední velikosti. Její nos je rovný, malý, obočí má středně husté a směřující jemně nahoru a poté zpět dolů, řasy vypadají stejně jako u každé jiné dívky. Vypadá starší, než je, tak o dva roky, a bude se to s ní táhnout až do dospělosti. Má poměrně dlouhé končetiny a je jedna z těch vyšších. Nosí černobílé brýle, které jí ale hodně sluší. Často ji uvidíte s úsměvem na tváři.

Charakteristika:
Je veselá, optimistka, ale nic zlého si na růžový sad předělávat nebude. Je to sangvinik, silný extrovert, neustále se smějící a vtipkující, ale když něco přepískne, pozná to a chápe, kde končí sranda. Dokáže si zachovat chladnou hlavu a vyjít ven z nepříjemné situace pomocí logického myšlení, ale je spíše impulzivní. Je hodně odvážná, nebojí se riskovat a má ráda i nějaký ten adrenalin. Do školy se moc neučí, co se teorie týče, ale stejně má známky dvojky a jedničky. Miluje pohyb, přeje si být střelkyní ve famfrpálu. Létat na koštěti se tajně naučila v deseti, a tak byla napřed. Má jemně nadprůměrné IQ, ale nechlubí se svými výsledky. Pravidla moc nectí, pokud nejsou důležitá a pochopitelná, a je spíše rebel, který ale ví, co je dost. Sice špatně, protože má silnou sebedůvěru a sebevědomí, ale sportovně přijme odplatu za své činy, ať už je to odměna, nebo trest. Miluje společnost a ruch, a jestli něco špatně snáší, tak to je samota. I když to do ní nikdo neřekne, má ale i svou samotářskou náladu, potřebuje svůj osobní prostor a miluje četbu. Má nadání na tanec a sporty. Jestli je ale něco její nevýhoda, je to její humor, který může někoho urazit, nebo její výbušnost. Přestože se rychle naštve, rychle se také uklidní. Je někdy náladová, ale nikdy není vyvrhel. Má silný smysl pro spravedlnost a ironii, a jestli ji něco naštve, tak to je, když ji někdo ignoruje. Dokáže se bavit s každým a má menší ochranářské sklony.

Životopis:
Ealianne se narodila roku 2005 ve Francii, kde později i žila s matkou, její otec bydlel v Londýně. Matka se rozešla s partnerem, který jí byl otcem, ještě před jejím narozením. Naštěstí se rozešli v dobrém, takže jezdila otce navštěvovat. Jako malá měla celkem nepříjemné dětství s šikanou, ale asi v devíti letech se konečně stala více oblíbenou. Ve dvou letech se jí narodila sestra - Jacqueline Nicole Thoriente, která byla přesně podle matčiných představ. Její matka byla skvělá, studovala v Krásnohůlské akademii a bydlela se svými dvěma dcerami v kouzelnické části Paříže.
Čím byla Ealianne starší, tím častěji navštěvovala svého otce v Londýně. Její otec jí byl bližší než matka, co se zájmů týče, protože její matka, Nicole Jeanne Thoriente, po níž zdědila příjmení, ji vychovávala ke studiu Krásnohůlské akademie, zatímco otec nechával názory na ní. Když byla ještě o kus starší, navštěvovala svého otce sama na delší dobu. Často mu tajně brala koště, na kterém se na malé mýtince snažila naučit létat. Otec jí na to přišel, ale místo trestu ji to naučil, i když by se neměla učit na závodním koštěti. Celou dobu snila o tom, že jí sova donese dopis z Bradavic a Moudrý klobouk ji zařadí do Havraspáru, i když její matka měla jiné představy. Její otec, kterého měla moc ráda, vystudoval Kruvalský institut.
Nakonec se jí přání vyplnilo, a ona opravdu dostala dopis do Bradavic, školy čar a kouzel. Ale také úhledný pergamen, který ji zval do Krásnohůlek. Prosila svou matku, která jí nakonec povolila vybrat si Bradavice. Její mladší sestra si ale přála dostat se do Krásnohůlek, takže bude čekat na další půvabně napsaný dopis.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Březen 2013 - 2018


-7

ikon1