............ - .---.......-

....... ...

Bradavice - Pozemky hradu / Londýn


Únor 2018

Lámou se teplotní rekordy, které dosahují až k -16 °C, takže se jen málokdo odváží opustit relativně teplé bezpečí hradu. Pár takových se ale najde, a ti by rozhodně neměli vycházet bez teplého oblečení, tady jde už vážně o zdraví. Na zemi se ještě udržuje slušná vrstva sněhu, kolem 30-ti centimetrů, jezero je stále zamrzlé a vybízí k bruslení. Vítr už téměř nefouká, dokonce i sem tam vykoukne sluníčko a dopřeje návštěvníkům pozemků trochu vitamínu D.

Květen 2016

Změna je život

28. května 2016 v 13:17 | Accio-team |  Důležité

Drazí obyvatelé hradu, přilehlého okolí i londýnských ulic,
jistě vám neušlo, že se poslední dobou stránka trochu změnila (vizuálně i zákulisně).
Samozřejmě už to není stejné, jako na začátku, všichni jsme prošli určitým vývojem, ale tady jsme vždycky měli tak trochu domov, hnízdo pro své kouzelnické fantazie. Byly to krásné 3 roky a zažili jsme zlatou éru podobně jako Athény.

Za ta léta prošlo branami bradavické školy na desítky studentů i profesorů, zažili jsme mnoho společných událostí a zvratů, na které jistě budeme se smíchem nebo úsměvem na tváři vzpomínat.
Nicméně časy se mění; ze žáků základních škol stali se studenti gymnázií, kdo chodil na střední, stává se vysokoškolákem a absolventi univerzit plynule přecházejí do řad pracujících občanů. Každý si jdeme už svou cestou, ačkoliv nás jedno stále spojuje. Láska k tomuto světu kouzel a naše úžasné fantazie. Nezapomeňte na ně.

Pořád jste zde samozřejmě vítáni (dokud nás vedení blog.cz nerozdělí) - můžete si kdykoliv zahrát a jistě vám neušlo, že i kdekoliv. Čas se nyní zpomaluje a bude plynout stejně, jako ten reálný.
Užívejte ho dobře a chovejte se jako lidi. Tedy, jako kouzelníci.

"It doesn't do to dwell on dreams and forget to live."


Se srdečným pozdravem se loučí,
AT


© Březen 2013 - 2018

Gryffindors: 5, Hufflepuffs: 6, Ravenclaws: 5, Slytherins: 6


-7

ikon1