............ - .---.......-

....... ...

Bradavice - Pozemky hradu / Londýn


Únor 2018

Lámou se teplotní rekordy, které dosahují až k -16 °C, takže se jen málokdo odváží opustit relativně teplé bezpečí hradu. Pár takových se ale najde, a ti by rozhodně neměli vycházet bez teplého oblečení, tady jde už vážně o zdraví. Na zemi se ještě udržuje slušná vrstva sněhu, kolem 30-ti centimetrů, jezero je stále zamrzlé a vybízí k bruslení. Vítr už téměř nefouká, dokonce i sem tam vykoukne sluníčko a dopřeje návštěvníkům pozemků trochu vitamínu D.

Březen 2016

Lektvary - pololetní test

29. března 2016 v 20:00 | Melmedie Astrid |  Lektvary
LEKTVARY - LEHKÝ POLOLETNÍ TEST
bude to doplňovačka - místo těch čárek dejte písmenka a toto / odděluje dvě či více slov
1.- - - - - - -/ - - - - - - - (první slovo: létá to venku a opiluje to každý květ, jde o zvuk, který vydává tento tvor/ druhé slovo: vaří se to a pak to na někoho použijete, buď ve váš prospěch, nebo na zničení.)

2. - - - - - - -/ - - / - - - - - - - - - - (první slovo: vaří to čarodějnice na zničení někoho / druhé slovo: to bude obtížný, přijďte na to sami / třetí slovo: když je někdo nešťasný, tak ho nějak musíte...)

3. - - - - - - -/ - - - - - (první slovo používají čarodějky ke zničení tvora v nádobce / druhé slovo spojuje dva tvory, říká se, že je věčná a dobro nad zlem zvítězí)

4. Vypište vsechny pomůcky potřebné pro vaření lektvarů (všechen inventář)

5. Vypište všechny byliny pro doplnění těchto ingrediencí, které slouží k lektvaru léčby: obvaz, pramen vlasů toho zraněného, lístky života, živý pramen. Když jde o lektvar léčby, není těžké přijít na to, o kterých je řeč.

// Celý test takto strukturovaný přepište do Wordu (jednoduše všechno o pište ve Wordu) a ve Wordu test vyplňte a pošlete ho na sovu: melmedieastrid@gmail.com //

Lektvary - 6. hodina

29. března 2016 v 19:24 | Melmedie Astrid |  LektvaryVanessa Blackwood (P)

6. března 2016 v 19:56 | Accio-team |  Profily postav

Celé jméno: Vanessa Saskia Blackwood
Datum narození: 2. 2. 1992
Národnost: Britská
Krevní status: Kouzelnický
Hůlka: 11 palců dlouhá z jeřábového dřeva s perem fénixe, poddajná

Patron: Vlk
Bubák: Auto před havárií (tragédie z dětství)
Pozice: Profesorka Studií mudlů© Březen 2013 - 2018

Gryffindors: 5, Hufflepuffs: 6, Ravenclaws: 5, Slytherins: 6


-7

ikon1