............ - .---.......-

....... ...

Bradavice - Pozemky hradu / Londýn


Březen 2018

Teplota už se patrně umoudřila, a vrací se pomalu nad nulu, až k 7 °C. Fouká lehký větřík, sluníčko se dere z namodralých mraků, sníh i led pomalu, ale jistě roztávají, a ze země vykukují první sněženky, bledule i petrklíče. Tráva se začíná vesele zelenat a vše se probouzí k životu, což dokazuje veselé cvrlikání ptáků, které budí obyvatele hradu. Návštěvníci přírody už mohou pomalu odkládat teplé kabáty a péřové bundy, nicméně to ještě není na procházku v tílku.

Školní uniforma

13. ledna 2014 v 12:00 | Accio-team |  Důležité
Rozhodli jsme se sestavit pro vás ukázku školní uniformy, kterou vaše "dítka" povinně nosí, abyste si udělali obrázek (pokud ještě nemáte představu) a třeba se vám tak s uniformou lépe pracovalo. Školní uniformu jsou žáci povinni nosit od 1. září až do 29. června (po celý den do 17:00 h), s výjimkou víkendů, prázdnin a svátků během školního roku.


Základní uniformu tvoří: Tmavě šedé kalhoty (pro dívky i sukně po kolena spolu s punčochami), bílá košile, kolejní kravata, černý svetr s proužkem koleje (pro dívky na knoflíky, pro chlapce přes hlavu), černé oxfordky + na vyučovací hodiny černý hábit

Zimní doplňky tvoří: Kolejní čepice, kolejní šála, kolejní rukavice, černý teplý plášť s kožešinou (nejsou povinné)
 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama


© Březen 2013 - 2018

Gryffindors: 5, Hufflepuffs: 6, Ravenclaws: 5, Slytherins: 6


-7

ikon1